Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Fabuła
Minął rok od pamiętnej Bitwy o Hogwart zakończonej pokonaniem Lorda Voldemorta. Wszystkie horkruksy zostały zniszczone, jednak za ogromną cenę życia wielu osób. Hogwart obrócił się niemal w ruinę, ale na szczęście udało się odbudować zamek, zaś od kiedy na czele szkoły stanęła Minerwa McGonagall życie młodych adeptów magii wróciło do normalności. Wciąż nie można jednak powiedzieć, że nastały spokojne czasy. Obecny minister Kingsley Shacklebolt zmaga się z silną konkurencją, która chce przejąć jego stanowisko. Wśród politycznych rywali są zarówno zwolennicy silnych rządów jak i ci, którym nie jest na rękę ponowne zrównanie w prawach czarodziejów czystokrwistych i tych którzy nie mogą się wykazać odpowiednim pochodzeniem. Środowisko śmierciożerców również pozostaje podzielone. Pozbawieni przywódcy zmuszeni są działać na własną rękę dążąc do odzyskania potęgi. Chociaż wśród nich nie brakuje ambitnych jednostek tytuł następcy Czarnego Pana wciąż pozostaje nieobsadzony.Czytaj więcej.

1
2
3
4
Ogłoszenia
► Pilnie poszukujemy nauczycieli Obrony przed Czarną Magią, Zielarstwa, Eliksirów, Numerologii, Starożytnych Run, Quidditcha oraz Historii Magii!
► Ukazał się nowy Prorok Codzienny!

100
100
100
100
W Sieci

Grudzień 1999r.
Pełnia: 21-24.12 (20-23.12)
Pora powitać mróz i zaspy śniegu. Prószyć będzie niemal codziennie. W dzień ok. -3'C, w nocy ok. -8'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowe marzenia
Autor Wiadomość

Vanessa Harvin
Prof. Transmutacji | Op. Gryffindoru
Krew: czysta
Pupil: sowa - Cheri
Różdżka: pióro Graniana, 12 cali, cis, mało elastyczna
Ekwipunek: różdżka
Sakiewka: 100g
Poziom życia: 100%
Eliksiry: 10
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 55
Z. zwykłe: 20
Z. ofensywne: 25
Z. defensywne: 20
Miotlarstwo: 10
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 5:27 pm   Forumowe marzenia
   <Multikonta: Jasmine Gingers

Macie jakieś marzenia co do forum? Hmmm...

Moje marzenia:

• Chce mieć na fabule gejowską parę, tylko nie taka wersja very light, bo to nudne by było... ;]
  • Marzy mi się kłótnia ze Snape'm, ale taka very hard :lol2:, żeby wióra leciały, Opiekunka Gryffindoru vs. Opiekun Slytherinu ;]
  • Co mi się jeszcze marzy? Żeby Van była zua do szpiku kości, taki wredny, okrutny śmierciożerca, który stosuje metody torturowania jak w Pile :twisted: ale niestety sama na złą stronę nie przejdzie oO' musi ktoś jej pomóc ;]

What makes a person hate themselves?
Cowardice, perhaps. Or the eternal fear of being wrong,
of not doing what others expect.

Julia Allen
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 5:31 pm   

No to tak...
Po pierwsze: Chciałabym, żeby tortury Reici w końcu się zaczęły. Może umrzeć, może zostać kochanką Voldzia, whatever. Byleby było sado-maso ^ ^
Po drugie: Wiadomo, ja chcieć mieć dla Jul ojca dziecka XD Póki co zapewne nie wyjdzie, Jamesowi i Emmie życzę szczęścia, Danielowi zaś życzę... Mnie. Życzę mnie o_O
Po trzecie: Kim do cholery jest mój Tajemniczy Prześladowco-Wielbiciel?!

Cleisthenes Trouble
Gość
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 5:35 pm   

Clei rządzi światem! Mwahahahahah. A Voldek podaje jej jajecznicę na srebrnej tacy i w różowych kapciach-króliczkach.
    Jak Julia chciałabym się dowiedzieć, od kogo ta sowa była!
    Chciałabym jakąś zwariowana, pokręconą i debilną sytuację, w której wszystko byłoby dwuznaczne i miało jakiś podtekst XD
    Nie wiem, ale pewnie coś jeszcze się znajdzie XD

Carlo Di Costan
Gość
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 5:40 pm   

Clei, co do marzenia nr 3 to do mnie się zgłoś XD

A ja chciałbym:
- chłopaka dla mojej postaci, z którym Carlo by... "się świetnie bawił" XD
- żeby dyrektorowi wypadła paczka prezerwatyw z kieszeni podczas przemówienia w wielkiej sali ^^

Callie Rose
Gość
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 1:09 am   

- Mam ochotę na romans z kobietą, może być light lub hard, obojętne mi!
- Chciałabym być przy porodzie Julii, o.

Megan Vaye
Gość
Wysłany: Nie Lis 07, 2010 8:58 pm   

- A ja chciałabym mieć jakąś pikantną scenę z jakimś boyem w fabule;] I nie nie chodzi mi o dotarcie do ostatniej bazy ;] Chodzi mi o słowną i może coś więcej pikanterię ;]
- Hm...mało mam tych życzeń... no ale jak coś się wydarzy nie tak w fabule to być prawą rączką Voldzia ;]
- To chyba na tyle na razie bo sowy nie dostałam XD

Julia Allen
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 1:01 pm   

Pomyślałam jeszcze nad nimi i... Mam!
* Ślub na forum!
* Jakąś ostrą scenę seksu, nie ważne kto, z kim, gdzie i kiedy... Mogę być ja, może być to Ruda lub Van, byleby było coś na kształt gwałtu ^.^
* Kolejny bal...
* Żeby znów ktoś wykitował
* I żeby wszystko miało szczęśliwe zakończenie, o!

Evan Mendelsohn
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 3:24 pm   

Oddałbym wszystko za:
* Więcej czasu i weny, żeby cholera w końcu odnaleźć się w fabule.
* Romans z... hmmm, punkt w budowie, za pewne jeśli znów nie znikne już w wkrótce się dowiecie ; ]
* Sprowadzenie Evanka na złą drogę. Też w budowie.
* Ruda!

Lord Voldemort
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lis 15, 2010 1:52 pm   

PANOWAĆ
NAD
ŚWIATEM!

BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

EDIT po rozmowie z Megan:

:arrow: Mieć słodkiego dzieciaczka :twisted: Tak samo zUego jak tatuś i pięknego po mamusi XD (któraś chętna?)

Jane Controverse
Gość
Wysłany: Śro Lis 17, 2010 1:13 am   

A ja sobie życzę mrocznych chłopców z umiejętnością pisania postów, które są uporządkowane i udekorowane średnią ilością różnorakich środków stylistycznych.

Chcę gwałtu na forum, nie "czegoś na kształt gwałtu", tylko gwałtu, takiego z prawdziwego zdarzenia. Jane nawet ktoś może zgwałcić.

Wielkiej libacji ze striptizem i seksem w toalecie.

Związku ucznia z nauczycielem.

Sesyjki z E.T.

Nekrofilii, nekrosadyzmu, czegokolwiek, jakiegoś mrocznego zboczenia, które mogłoby mnie usatysfakcjonować na tyle, że przestanę jęczeć B., o moich chorych sadystycznych skłonnościach.

Nevett White
Gość
Wysłany: Śro Lis 17, 2010 9:07 pm   

hm. ja nie mam jakiś szczególnych marzeń. Fajnie by było aby MG, albo admin zrobił coś na krztałt 'zagadki'. Chodzi w tym o to, że podrzuca jakąś karteczkę, mapę na korytarzu i jakieś wskazówki. no hmm. bynajmniej tak robią na niektórych forach.

eee, fajnie by było.. tak jak ktoś już powiedział,żeby był romans nauczyciela z uczniem. ; D

hm. chciałabym aby w przyszłości Nev została zła. ; D
to chyba tyle..

Matthew Collen
Gość
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 9:44 am   

- Już to ktoś mówił ale powtórzę raz jeszcze.. Może jakiś romans nauczycielka z uczniem? Z tego co widzę to Julia jest w ciąży więc może przy tym maczał palce jakiś nauczyciel?

- Chciałbym aby była jakaś głośna sprawa z porwaniem jakiegoś ucznia , może nawet ze śmiercią jego.

- Może jakieś wtargnięcie wilkołaków lub wampirów albo jakichś innych istot stojących po stronie Tego Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać do szkoły, bądź do Hogsmeade i zrobienie jakiejś rozwałki?

Sara von Goldenmayer
Gość
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 1:36 pm   

A ja bym chciała aby Sara została wplątana w jakąś aferę. W jej wyniku uciekła by do Zakazanego Lasu i tam zostałaby ugryziona przez Wilkołaka. Ale to tak dopiero jak Sara osiągnie 60-70 postów;)

Alison Leaf
Gość
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 3:12 pm   

A ja bym chciała:
- związek Gryffona i Ślizgona (płeć przeciwna czy nie? obojętna XD )
- żeby Alison została animagiem/metamorfomagiem
- aby chochliki i Czerwone Kapturki wytłukły się wzajemnie ^^
- jakąś misję
- zajęcia z "saneczkarstwa" magicznego, tj. wyścig z użyciem zaklęć - w skład: ciągnący, miotający czarami XD

Nagini
Gość
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:04 pm   

Van napisał/a:
Marzy mi się kłótnia ze Snape'm, ale taka very hard Lol, żeby wióra leciały, Opiekunka Gryffindoru vs. Opiekun Slytherinu ;]

To się da spełnić ;D

Cytat:
* Jakąś ostrą scenę seksu, nie ważne kto, z kim, gdzie i kiedy... Mogę być ja, może być to Ruda lub Van, byleby było coś na kształt gwałtu ^.^

To też :> XD

A ja chcę:
- Walkę animagów, ale nie na czary.
- Żeby Naga miała faceta :lol2:
- ... i .... Van zrobiła striptiz w wielkiej sali pod wpływem.

Odpowiedz do tematu