Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Fabuła
Minął rok od pamiętnej Bitwy o Hogwart zakończonej pokonaniem Lorda Voldemorta. Wszystkie horkruksy zostały zniszczone, jednak za ogromną cenę życia wielu osób. Hogwart obrócił się niemal w ruinę, ale na szczęście udało się odbudować zamek, zaś od kiedy na czele szkoły stanęła Minerwa McGonagall życie młodych adeptów magii wróciło do normalności. Wciąż nie można jednak powiedzieć, że nastały spokojne czasy. Obecny minister Kingsley Shacklebolt zmaga się z silną konkurencją, która chce przejąć jego stanowisko. Wśród politycznych rywali są zarówno zwolennicy silnych rządów jak i ci, którym nie jest na rękę ponowne zrównanie w prawach czarodziejów czystokrwistych i tych którzy nie mogą się wykazać odpowiednim pochodzeniem. Środowisko śmierciożerców również pozostaje podzielone. Pozbawieni przywódcy zmuszeni są działać na własną rękę dążąc do odzyskania potęgi. Chociaż wśród nich nie brakuje ambitnych jednostek tytuł następcy Czarnego Pana wciąż pozostaje nieobsadzony.Czytaj więcej.

1
2
3
4
Ogłoszenia
► Pilnie poszukujemy nauczycieli Obrony przed Czarną Magią, Zielarstwa, Eliksirów, Numerologii, Starożytnych Run, Quidditcha oraz Historii Magii!
► Ukazał się nowy Prorok Codzienny!

100
100
100
100
W Sieci

Grudzień 1999r.
Pełnia: 21-24.12 (20-23.12)
Pora powitać mróz i zaspy śniegu. Prószyć będzie niemal codziennie. W dzień ok. -3'C, w nocy ok. -8'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Miejscowość
Autor Wiadomość

Krew: mugolska
Pupil: kot Krzywołap
Różdżka: Winorośl, 10¾ cali, włókno z serca smoka, dość elastyczna
Ekwipunek: książka, różdżka, eliksir wielosokowy.
Sakiewka: 170g
Poziom życia: 85%
Eliksiry: 11
Zielarstwo: 5
Transmutacja: 12
Z. zwykłe: 12
Z. ofensywne: 18
Z. defensywne: 17
Miotlarstwo: 5
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 11:01 am   Miejscowość

Pogadajmy może o tym z jakich miejscowości jesteście i w jakich aktualnie zamieszkujecie XD Możemy również po komentować to i owo ;p

Ja jestem z Szczecina :P -Syf...! Ale niezłe imprezy tu są ;) ''chodzi o dyskoteki'' XP

Z chęcią dowiedziała bym się że nie jestem tu sama..-.- z forum XD

Od narodzin szukamy swoich ścieżek
    Lecz czy odnajdujemy...trudno powiedzieć
    Czasami brodząc po mokradłach...
    Zaplątujemy się w sieci życia
    Skąd nie ma już wyjścia

KLIK

Cleisthenes Trouble
Gość
Poziom życia: 100%
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 3:34 pm   

Wrocław. Kocham, kocham i jeszcze raz KOCHAM to miasto. Ma jedną wadę, nie leży nad żadnym morzem czy oceanem. Gdyby tak było piałabym ze szczęścia.
Z tego co mi matka mówiła to Szczecin jest bardzo podobny do Wrocławia. Albo na odwrót, jak kto woli :P

Julia Allen
[Usunięty]
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 4:03 pm   

W Szczecinie tylko przejazdem, we Wrocławiu kilka razy na miesiąc. Mieszkam w bardzo ładnej dziurze - Strzelinie, właśnie na południe od stolicy Dolnego Śląska. W sumie mi to tam wisi, czy są morza czy nie, nie lubię ich, wolę jeziora i góry. A do gór blisko ; )

Krew: Czysta
Pupil: Sowa Uszata o imieniu Giro
Różdżka: Wiąz, 10cali, Skrzydło Chochlika, giętka.
Ekwipunek: No... różdżka i towar oczywiście ;D
Eliksiry: 15
Zielarstwo: 00
Transmutacja: 20
Z. zwykłe: 25
Z. ofensywne: 25
Z. defensywne: 20
Miotlarstwo: 15
Wysłany: Czw Lis 04, 2010 7:18 pm   

Ja nie jestem ani z południa, ani ze wschodu. Przejeżdżałam przez Wrocław kilka razy. A w Szczecinie i Strzelinie nie byłam. Jestem stąd, gdzie pierniki są najlepsze, czyli z Torunia ;)

Bo co dwie głowy, to nie jedna. ;D

link link

Courtney Nadia Raves
Gość
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 6:30 pm   

A ja mruczę do Was z Międzyrzecza. Łakafakamadafaka, i zdaję sobie doskonalę sprawę, że nie wiecie gdzie to, i tak mi miło.
A we Wrocławiu poniekąd będę mieszkać, bo mam tam rodzinę i przyszły kierunek studiów.

Krew: mugolska
Pupil: kot Krzywołap
Różdżka: Winorośl, 10¾ cali, włókno z serca smoka, dość elastyczna
Ekwipunek: książka, różdżka, eliksir wielosokowy.
Sakiewka: 170g
Eliksiry: 11
Zielarstwo: 5
Transmutacja: 12
Z. zwykłe: 12
Z. ofensywne: 18
Z. defensywne: 17
Miotlarstwo: 5
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 10:46 pm   

Wszystko co w tej chwili zostało wymienione to zwiedziłam XD Cóż moja rodzina jest naprawdę duża noo i wiecie są praktycznie w całej Polsce i poza nią :P Jak będę gdzieś jechać to napiszę XD

Od narodzin szukamy swoich ścieżek
    Lecz czy odnajdujemy...trudno powiedzieć
    Czasami brodząc po mokradłach...
    Zaplątujemy się w sieci życia
    Skąd nie ma już wyjścia

KLIK

Cleisthenes Trouble
Gość
Wysłany: Pią Lis 05, 2010 11:07 pm   

Courtney Nadia Raves napisał/a:
A ja mruczę do Was z Międzyrzecza. Łakafakamadafaka, i zdaję sobie doskonalę sprawę, że nie wiecie gdzie to, i tak mi miło.
A we Wrocławiu poniekąd będę mieszkać, bo mam tam rodzinę i przyszły kierunek studiów.
Hell yea wiem gdzie jest Międzyrzecze :p Od koleżanki nasłuchałam się ciekawych rzeczy o ludziach stamtąd xp

Krew: Półkrwi
Pupil: Sowa Śnieżna - Hedwiga
Różdżka: giętka, 11 cali, ostrokrzew, pióro feniksa
Ekwipunek: Różdżka, Mapa Huncwotów
Sakiewka: 30g
Genetyka: Wężousty
Eliksiry: 8
Zielarstwo: 12
Transmutacja: 15
Z. zwykłe: 25
Z. ofensywne: 34
Z. defensywne: 25
Miotlarstwo: 20
Wysłany: Śro Lis 10, 2010 5:39 pm   

W szczecinie byłam raz na Szczecińskich Dniach Fantastyki ( http://www.youtube.com/watch?v=txSy4P0S4Bc ) <- relacja z imprezy dla ciekawych:)
Pozostałych miejscowości nie dane mi było odwiedzić, choć przejazdem w Toruniu kilka razy byłam.

Sama jestem z Miastka (kto wie gdzie to:P) mała mieścinka 60km od Słupska w Pomorskim :) Zaczęłam studia w Pile, ale obecnie znów siedzę w Miastku ^^

Alexandra May
Gość
Wysłany: Wto Gru 14, 2010 11:08 pm   

Ja też się wypowiem ... otóż ja jestem podobnie jak Hermiona ze ... SZCZECINA ;D !

No i jakby ktoś przejeżdżał to pisać, a oprowadzę kogoś po tej wiosce z tramwajami :P :p :P

Albert Camont
II rok | Magiczna Medycyna
Krew: czysta
Pupil: brak
Różdżka: włókno ze smoczego serca, 14 cali, buk, sztywna.
Ekwipunek: różdżka, portfel
Sakiewka: 80g
Genetyka: Wężousty
Eliksiry: 40
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 10
Z. zwykłe: 10
Z. ofensywne: 30
Z. defensywne: 15
Miotlarstwo: 15
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 3:23 am   

Wrocław bajeczne miasto, dziwni ludzie. Fajne są te krasnoludki poukrywane na rynku, miałem zabawe z szukaniem ich kiedy byłem tam pierwszy raz ;p . Ach i przecudownie klimatyczny "czeski pub". A te ceny...

W Toruniu z kolei ...w sumie to nic, byłem raz na wycieczce klasowej, raz ze znajomymi pojechaliśmy na pierniki i parę razy na "pierniconie" (taki tam konwent). Jakoś mnie nie urzekło.

W Szczecinie byłem przejazdem jak jechaliśmy z kumplem do Rostock, zwiedziłem w nim tak niewiele..,że nawet nie wiedziałem, że są tam tramwaje.

A sam jestem z Warszawy. Niestety.

Matthew Collen
Gość
Wysłany: Śro Gru 15, 2010 9:39 am   

No a ja jestem również jak George - z miasta słynącego z Pierników, Mikołaja Kopernika i Ojca Dyktatora:P Czyli krótko mówiąc urodziłem się, mieszkam i żyję w Toruniu;)

We Wrocławiu byłem raz.
W Warszawie kilka razy, głównie na wycieczkach. Fajne miasto ale trochę jak dla mnie dużo korków. Tzn. nie wiem jak jest teraz, bo być może to się zmieniło.
Jeśli zaś chodzi o Szczecin to niestety nigdy nie byłem:( Kojarzę tylko taką drużynę piłkarską, o ile jeszcze istnieje, Pogoń Szczecin;)
Pozostałych miast nie znam niestety.

Wiktoria Yaven
Gość
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 12:13 am   

A Wiktuś mieszka tak trochę ponad 20km od Wrocławia.

Cleisthenes Trouble
Gość
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 10:55 am   

Albert Camont napisał/a:
Wrocław bajeczne miasto, dziwni ludzie. Fajne są te krasnoludki poukrywane na rynku, miałem zabawe z szukaniem ich kiedy byłem tam pierwszy raz ;p . Ach i przecudownie klimatyczny "czeski pub". A te ceny...
Krasnoludki nie tylko w rynku są :D W lato biorę rower i aparat i idę wyłapać wszystkie. Pokazać później zdjęcia? :3
A od "czeskiego pubu" lepszy jest "Kredens". Ceny przystępniejsze i za rezerwację nie płaci się 20 zł od osoby, bez możliwości wykorzystania tego przy barze.

Wiktoria Yaven napisał/a:
A Wiktuś mieszka tak trochę ponad 20km od Wrocławia.
O! To wcale nie tak daaaaleko :p

Motejus Daniht
II rok | Aurorstwo
Krew: Czysta
Pupil: kot perski
Różdżka: Włos z grzywy jednorożca, 12,5 cala z drewna cisowego, bardzo giętka // Zmiana drewna na cyprys
Ekwipunek: Różdżka, szczątki dawnej różdżki,sakiewka, Błyskawica, sprzęt do Quidditcha
Sakiewka: 3 Galeony, 6 Sykli, 329 Knutów
Genetyka: Metamorfomag
Poziom życia: 50/100
Eliksiry: 10
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 10 + 5 (gen.) = 15
Z. zwykłe: 11 + 2 = 20
Z. ofensywne: 16 + 2 (gen.) + 2 + 2 = 34
Z. defensywne: 16 + 3 (gen.) + 2 = 39
Miotlarstwo: 10
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 7:19 am   
   <Multikonta: Ethan Bein, Remi Hole

No to i ja zdradzę skąd jestem.

Gdynia :)

Žemyn

Yelena Kiryllow
Gość
Wysłany: Śro Maj 25, 2011 12:58 pm   

Wyjaśnienie skąd jestem to wyższa matematyka... Ogółem urodziłam się w Warszawie ( nie polecam - śmierdzi, szaro, ciasno, kroki, beznadziejne imprezy i nieobecny ludzie - za to ceny jak to w Stolicy...), mam tam mieszkanie, ale od ponad roku w nim nie mieszkam. Większość swojego czasu egzystuje w małej zabitej dechami wiosce jakieś 60 km od Wawy, a mianowicie Wszeborach. A kiedy mam możliwość jestem w Krakowie u rodziny ( kocham to miasto!!!).

W Szczecinie byliśmy rok temu, bez rewelacji jakoś wolałam Wisełkę (cudowne lodziarnie), Wrocław odwiedziłam całe lata temu, a Toruń... hmm w podstawówce, ale jest w planach, bo marzy mi się nocny spacer po podświetlonej starówce - no i obowiązkowo muszę przywieźć piernika.

Odpowiedz do tematu