Rusza wakacyjny event! Zapraszamy tutaj!
► Ogłoszenie dotyczące wakacji i awansowania postaci!
► Ukazał się nowy Prorok Codzienny!
► Poszukujemy nauczycieli Starożytnych Run, Numerologii i Historii Magii!

Trwają wakacje! Traktujemy Hogwart jak miejsce wyłączone na ten okres z gry!
Minęły dwa lata od pamiętnej Bitwy o Hogwart zakończonej pokonaniem Lorda Voldemorta. Wszystkie horkruksy zostały zniszczone, jednak za ogromną cenę życia wielu osób. Hogwart obrócił się niemal w ruinę, ale na szczęście udało się odbudować zamek, zaś od kiedy na czele szkoły stanęła Minerwa McGonagall życie młodych adeptów magii wróciło do normalności. Wciąż nie można jednak powiedzieć, że nastały spokojne czasy. Obecny minister Kingsley Shacklebolt zmaga się z silną konkurencją, która chce przejąć jego stanowisko. Wśród politycznych rywali są zarówno zwolennicy silnych rządów jak i ci, którym nie jest na rękę ponowne zrównanie w prawach czarodziejów czystokrwistych i tych którzy nie mogą się wykazać odpowiednim pochodzeniem. Środowisko śmierciożerców również pozostaje podzielone. Pozbawieni przywódcy zmuszeni są działać na własną rękę dążąc do odzyskania potęgi. Chociaż wśród nich nie brakuje ambitnych jednostek tytuł następcy Czarnego Pana wciąż pozostaje nieobsadzony.Czytaj więcej.

---
---
---

Lipiec/Sierpień 2000r.
Pełnia: 08-10.07 (06-10.03)
Lato w pełni! Słońce będzie czasami znikać za burzowymi chmurami. Możliwe gwałtowne wyładowania. W dzień ok. 24'C, w nocy temperatura spada do ok. 14'C.



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vanessa Harvin
Wto Cze 05, 2018 5:22 pm
Alec Camden Greyback
Autor Wiadomość
Alec Greyback
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Wto Maj 23, 2017 9:25 pm   Alec Camden Greyback




1. Imiona: Alec Camden
2. Nazwisko: Greyback
3. Wiek: 24 lata
4. Charakter:

He was like frozen sky
In October night
Darkest cloud, endless storm
Raining from his heart
Coldest snow, deepest blue
Tearing down his will


Alec jest osobą dążącą po trupach do celu. Przeszłość nauczyła go, że nic nie przychodzi za darmo, a jeśli się czegoś chce to musimy osiągnąć to za wszelką cenę – nieważne kto i ile osób ucierpi.

Jest zamknięty w sobie, nie lubi mówić o sobie, a jeśli ktoś go wypytuje o rodzinę, czy przeszłość to staje się agresywny i skacze każdemu do gardła. Ogólnie.. robi to niezwykle często, wystarczy byle powód, by wdał się w bójkę. Nie jest prawdomówny i często kłamie lub zmyśla na swój temat.

Źle znosi pełnie, odpycha od siebie ludzi, bo nikt nie nauczył go co oznacza miłość, czy szacunek, więc nie oczekujcie tego od niego. Kiedy na kimś mu zależy to za wszelką cenę chce uzależnić od siebie tą osobę. Staje się zaborczy i wiecznie zazdrosny, jednocześnie nie okazując tej osobie żadnych oznak czułości. Wszystko to jest wynikiem tego, że Alec czuje się gorszy – gorszy od największych szumowin tego świata.

Nienawidzi społeczeństwa, bo to ono jest powodem tego, w jakich warunkach się wychował, tego jak wyglądało jego życie. To społeczeństwo zamieniło małego chłopca w oszusta i złodzieja, pozbawiając go dziecięcej niewinności.

Alec widział naprawdę dużo, dlatego nic go ani nie wzrusza ani nie dziwi. Potrafi milczeć i trzymać język za zębami, ale jeśli jakaś informacja może mu zapewnić profity to zdecydowanie zrobi wszystko by osiągnąć korzyści.

Podsumowując jednym zdaniem - okazuje się, że Ponurak to nie tylko omen śmierci, ale również typ osobowości - a tak się składa, że Alec jest Ponurakiem z krwi i kości.

5. Wygląd:

Alec Greyback jest niezwykle wysokim brunetem o bladej twarzy, wiecznym kilku – dniowym zaroście i ciemnymi sińcami pod oczami . Zarówno niechęć do maszynki do golenia, jak i kilka innych czynników, sprawiły, że wygląda on na dużo starszego niż jest w rzeczywistości. Nałogowe palenie i spożywanie wysokoprocentowych trunków, okropna sytuacja rodzinna związana z brakiem pieniędzy, jak i patologicznym ojcem, wiecznie pusty talerz oraz bolesne pełnie wywołały pojedyncze zmarszczki na twarzy chłopaka które dodają mu wspominanej wyżej dojrzałości.

W latach szkolnych jego ciemne czekoladowe włosy sięgały niemal do ramion, teraz jednak preferuje krótszą, niedbale zaczesaną do tyłu fryzurę, których kosmyki czasami opadają mu na czoło. Jedynie jego czarne jak smoła oczy, których wyraz jest wciąż tak samo lodowaty, pogardliwy i morderczy nigdy się nie zmieniły.

Kolejnym charakterystycznym elementem w wyglądzie Aleca jest jego postawa. Mimo tych dwóch metrów wzrostu, szerokich barków i umięśnionych ramion, jest jednocześnie naprawdę szczupły. Całej tej męskiej otoczce sprzyjają liczne blizny i tatuaże. Jak rasowy człowiek z szemranej dzielnicy, jego ręce są wiecznie posiniaczone i zakrwawione, a twarz.. kolokwialnie mówiąc – obita. Oprócz tego na kawałku jego szyi i klatce piersiowej widnieje czarny tatuaż w kształcie krzyża – ma on zakryć bliznę, po wypalonym na jego skórze papierosie i poparzeniu wrzątkiem (pamiątkach z dzieciństwa). Ma również wytatuowany napis na lewym przedramieniu, mówiący „I’m going to die”.

Jeśli już wspominamy o wyglądzie Greybacka, to nie sposób nie napomknąć o papierosie, który jest wiecznie przyklejony do jego popękanych i pogryzionych ust. Sprawia to, że zamiast pachnieć wodą po goleniu, czy mocnymi perfumami, od mężczyzny unosi się zapach tanich papierosów, wymieszanych z nutą ognistej whisky.

6. Skąd: Ilkley, Anglia
7. Czystość krwi: czysta
8. Stan majątkowy: ubogi
9. Rodzina:

By opowiedzieć historię rodziny Greybacków, trzeba sięgnąć do korzeni, a mianowicie do samego założyciela rodu – Fenrira. Wywodził się on ze starego czysto-krwistej rodziny, z głęboko zakorzenionymi tradycjami. Liczyła się tylko i wyłącznie czysta krew, przedłużanie rodu, posiadanie syna… i tak dalej. Wartości i przekonania wyniesione z domu były głównym powodem, dla którego mężczyzna przyłączył się do Lorda Voldemorta i zgrai śmierciożerców. Droga ta jednak nie była usłana różami, gdyż Czarny Pan szczerze gardził wszelkimi wynaturzeniami, między innymi likantropią. Z tego też powodu Fenrir Greyback musiał poświęcić cały swój majątek i zostać chłopcem na posyłki, a mimo to – wciąż nie był godny mrocznego znaku.

Początkiem kryzysu był pierwszy upadek Lorda Voldemorta. Fenrir Greyback przepadł jak kamień w wodę, zabierając ze sobą cały majątek. Śmieciożercy, którzy nie trafili do Azkabanu, wypierając się Czarnego Pana pogrążyli ród Greybacków, czego skutki odczuł syn Fenrira – Camden i szóstka jego dzieci.
Bieda, ubóstwo, głód.. tylko taki świat znał pierworodny Camdena – Alec. Nieporadny Camden sięgał do butelki, a gdy alkohol się kończył, wówczas mężczyzna zapraszał do swojego domu szemranych gości z Nokturnu i robił z nimi interesy. Nie brakowało przy tym alkoholu, przemocy, a najbardziej obrywała żona Camdena i… Alec. Kilkakrotnie dostał w twarz, a raz znajomek ojca wypalił mu papierosem dziurę w klatce piersiowej. Miał 7 lat, gdy poznał swojego dziadka – Fenrira. Pojawił się w jego życiu tak szybko, jak odszedł. Jego wizyta miała tylko jeden cel – zarazić lykantropią wnuczka.

Natomiast rodzina ze strony matki nie utrzymywała z nimi żadnego kontaktu. Chcieli wydać córkę za mąż za czysto-krwistego, bogatego mężczyznę, więc gdy okazało się, ze Camden jest jedną wielką porażką… odwrócili się od nich i wydziedziczyli córkę. Tylko ona – Arwena dbała o swoje liczne potomstwo, wpajając im zasady dobrego wychowania i zasad czarodziejskiego świata, poświęcając swoją różdżkę i oddając ją najstarszemu synowi, gdy nadszedł czas jego edukacji.

Fenrir Greyback zginął po drugiej wojnie czarodziejów. Choć Alec nie miał nic wspólnego z Czarnym Panem, to łatwo sobie wyobrazić, że oczy Ministerstwa znowu zostały skierowane w kierunku jego rodziny.

10: Historia:

Alec urodził się w Ilkley, jednej z tych znanych wiosek czarodziejów. Był to zwykły październikowy dzień, który nikogo zbytnio nie obszedł. Gdy Arwena stwierdziła, że zaczyna rodzić – ojciec siedział przy stole z flaszką ognistej i pił alkohol litrami. Chłopiec przez całe dzieciństwo siedział w czterech ścianach, gdy matka próbowała wpoić mu zasady dobrego wychowania i pomóc ogarnąć cały ten bajzel związany ze światem czarodziejów. Czysta krew, mówili. Będzie fajnie i bogato, mówili. A tak się składa, że żyli nędzniej od połowy mugolaków.

Camden Greyback początkowo próbował nawet ratować sytuację majątkową rodziny. W rodzinnym domu co rusz bywali szemrani ludzie, najprawdopodobniej przyjaciele Fenrira Greybacka, którzy cudem uniknęli Azkabanu. Takim sposobem w wieku 5 lat musiał złożyć Wieczystą Przysięgę, że nikomu nie powie o tym co się działo w rodzinnym domu.

Najważniejszym etapem w życiu Aleca było poznanie Fenrira, który odwiedził ich rodzinny dom tylko i wyłącznie po to, by przekazać swoje przekleństwo na wnuka. Przecież, ugryzienie jest darem. Od tamtego czasu wilkołacza krew Aleca stała się głównym dochodem rodziny Greybacków – Camden zaczął sprzedawać krew swojego syna za garść galeonów. Żyli tak przez ponad rok, aż wreszcie Ministerstwo zaczęło węszyć, grożąc odebraniem Greybackom - Aleca. Jak to się stało, że jednak z nimi został? Jest to wielką zagadką, ale najprawdopodobniej zamieszany był w to Fenrir Greyback, który własnoręcznie zajął się tym… nieporozumieniem.

W wieku 10 lat Alec postanowił uciec z domu. Sytuacja stawała się coraz bardziej napięta, a okradanie sąsiadów nie sprawiało już takiej łatwości, jak wcześniej. Wylądował na ulicy śmiertelnego Nokturna, gdzie żył wśród zbiegłych i zbłąkanych Czarownic i Czarodziejów. Takim sposobem swój pierwszy alkohol wypił, mając niespełna 11 lat. Do domu wrócił dopiero wtedy, gdy podczas jednej z pełni, omal nie zabił jednej ze swoich ulicznych „współlokatorek”.

A potem… poszedł do Hogwartu. Tiara przydziału chciała przydzielić go do Slytherinu, jednak Alec wybłagał tą starą czapkę o przynależność do… Hufflepuffu. Chłopiec nie chciał mieć więcej problemów, bo samo nazwisko było przekleństwem. Uczniem był beznadziejnym, ale co się dziwić? Różdżka się go nigdy do końca nie słuchała, opuszczał lekcje, ledwo zdając egzaminy. Jedynie eliksiry i Quidditch trzymały go w murach tej szkoły. Oczywiście… do czasu. Po kilku niefortunnych wydarzeniach: wielu bójkach, krwiożerczej pełni, rozstaniu z „dziewczyną” i zakochaniu się w nieodpowiedniej dziewczynie - Alyssie, Alec po prostu rzucił szkołę kilka miesięcy przed zakończeniem edukacji.

Przeprowadził się na ulicę śmiertelnego Nokturna, gdzie podjął pracę u Borgina i Burkesa i takim sposobem żył spokojnie aż do wybuchnięcia Drugiej Wojny Czarodziejów.. Nie trudno się domyślić, której stronie kibicował, ale mimo wszystko nie wmieszał się w żadną akcje, pozostając z dala od problemów, gdyż szczerze gardzi poplecznikami Lorda Voldemorta, obarczając ich winą za swoje trudne dzieciństwo.
Jego i Alyssy losy splatały się jeszcze kilkakrotnie, jednak ostatecznie się rozdzielili po kłótni i ataku śmierciożerców, tracąc ze sobą jakikolwiek kontakt.

11. Zawód: sprzedawca u Borgina i Burkesa
12. Stan cywilny: kawaler
*13. Statystyki:
Zielarstwo: 0/100
Eliksiry: 35/100
Zaklęcia Zwykłe: 5/100
Zaklęcia Defensywne: 10/100
Zaklęcia Ofensywne: 25/100
Transmutacja: 0/100
Miotlarstwo: 45/100
 
     
Alec Greyback
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 9:55 pm   

Wydaje mi się, że do sprawdzenia! <mysli>
 
     

Vanessa Harvin
Prof. Transmutacji | Op. Gryffindoru
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 3801
Wiek: 28 lat
Krew: czysta
Pupil: sowa - Cheri, Carter (nieoswojony)
Różdżka: pióro Graniana, 12 cali, cis, mało elastyczna
Ekwipunek: różdżka
Sakiewka: 100g
Poziom życia: 100%
Eliksiry: 10
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 55
Z. zwykłe: 20
Z. ofensywne: 25
Z. defensywne: 20
Miotlarstwo: 10
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 10:30 pm   
   <Multikonta: Jasmine Gingers


Akcept... z jednym małym "ale"...
na ten moment przyjmujemy, że twoje wilkołactwo wygląda jak u Billa Weasleya... czyli może i został "ugryziony", ale Fenrir nie był pod postacią wilkołaka, więc de facto go nie zaraził.
Jeśli z kolei chcesz zdecydować się na wilkołactwo w dosłownym znaczeniu, trzeba będzie napisać o to podanie po przekroczeniu 30 postów fabularnych.
_________________


Do you now what it's like when
You're not who you wanna be?
Do you know what it's like to
Be your own worst enemy
Who sees the things in me I can't hide?
Do you know what it's like
To wanna surrender?
 
     
Alec Greyback
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 10:47 pm   

No dobrze, nabije się posty i wyślę podanie, nie widzę innego wyjścia xD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Nie kradnij zawartości forum! Zapytaj o pozwolenie jeśli chcesz skorzystać. Forum przystosowane do przeglądarek Mozilla Firefox i Google Chrome (odradzamy Explorera).
Strefa Forumowych RPG

Bleach OtherWorld



Vampire Knight




















Dragon Ball New Generation Reborn











Fairy Tail Path Magician





over-undertale













Amaimon



Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 11