Rewolucja zaklęć! Koniecznie przeczytaj!
► Poszukujemy nauczyciela Starożytnych Run!
► Mile widziani śmierciożercy oraz aurorzy!
► Trwa lekcja Eliksirów!
► Trwa lekcja Transmutacji!
► Trwają zajęcia z Wychowania do Społeczeństwa!
► Ukazał się nowy Prorok Codzienny!
► Pamiętamy! II rocznica Bitwy o Hogwart!
Minęło półtora roku od pamiętnej Bitwy o Hogwart zakończonej pokonaniem Lorda Voldemorta. Wszystkie horkruksy zostały zniszczone, jednak za ogromną cenę życia wielu osób. Hogwart obrócił się niemal w ruinę, ale na szczęście udało się odbudować zamek, zaś od kiedy na czele szkoły stanęła Minerwa McGonagall życie młodych adeptów magii wróciło do normalności. Wciąż nie można jednak powiedzieć, że nastały spokojne czasy. Obecny minister Kingsley Shacklebolt zmaga się z silną konkurencją, która chce przejąć jego stanowisko. Wśród politycznych rywali są zarówno zwolennicy silnych rządów jak i ci, którym nie jest na rękę ponowne zrównanie w prawach czarodziejów czystokrwistych i tych którzy nie mogą się wykazać odpowiednim pochodzeniem. Środowisko śmierciożerców również pozostaje podzielone. Pozbawieni przywódcy zmuszeni są działać na własną rękę dążąc do odzyskania potęgi. Chociaż wśród nich nie brakuje ambitnych jednostek tytuł następcy Czarnego Pana wciąż pozostaje nieobsadzony.Czytaj więcej.

162
186
170
202

Maj 2000r.
Pełnia: 12-14.05 (14-18.11)
Coraz cieplejsze promienie słońca nie powinny nikogo zwieść. Wieczory wciąż chłodne, a aura deszczowa i nieprzewidywalna. W dzień ok. 14'C, w nocy ok. 8'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vanessa Harvin
Sob Sie 11, 2018 5:30 pm
Martin Lyncis
Autor Wiadomość
Martin Lyncis
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Nie Mar 11, 2018 10:54 pm   Martin Lyncis

1. Imiona: Martin Benjamin
2. Nazwisko: Lyncis
3. Wiek: 15
4. Charakter: Swoim pojawieniem się wzbudza kontrowersje i napawa innych poczuciem zagrożenia, zażenowania, lub lęku. Jest niezwykle pewny siebie, opryskliwy i nierzadko agresywny. Na rozmówcach wywiera presję i nie znosi odmowy, aczkolwiek, i to należy podkreślić, dla zwierząt jest zawsze dobry, nie wyżywa się na nich i troszczy o ich obrażenia i samopoczucie. Jak mówi, to ludzie go drażnią.
Głęboko w środeczku drzemie jednak w Martinie potrzeba relacji z innymi, jednak by przekonać się o istnieniu tego aspektu jego osobowości należy najpierw przebić grubą skorupę ochronną cynizmu, docinków, wyzwań i uszczypliwości.
Bardzo ceni sobie spokój, odpoczynek na łonie przyrody, muzykę i pogłębianie wiedzy z zakresów, które akurat w danej chwili przyciągnęły jego uwagę.
5. Wygląd: Szczupły, chociaż twardy Martin mógłby uchodzić za wzór idealnego chłopca, gdyby nie jego zimne, ciemne oczy przypominające głębokie studnie i drwiący wyraz twarzy, z którego nie rezygnuje niezależnie od okoliczności. Krótkie, czarne, krótkie, ostre włosy czesze i szczotkuje rzadko lub wcale, lecz nie dlatego, że tego nie lubi, lecz dlatego, że nie przywiązuje do nich żadnej uwagi.
Jako uczeń Hogwartu ubiera się oczywiście w regulaminową czarną szatę, pod nią lubi jednak mieć ciemny, sprany i powyciągany sweter - jego ulubiony element garderoby, idealny na chłodniejsze dni. Nieczęsto tez zobaczyć go można bez zakrytych, mocnych botów - nigdy nie dal się przekonać, ze delikatne, lekkie trampki są lepsze i wygodniej się w nich chodzi.
6. Skąd: Okolice Motherwell, North Lanarkshire, Szkocja
7. Czystość krwi: Mugolak
8. Stan majątkowy: Przeciętny
9. Rodzina:
10. Historia: "Więc zacząć należy od mojego ojca gdy był chłopcem. Ledwie mówił po naszemu, lecz zakochał się w dziewczynie, patrząc na nią z daleka gdy pracowała w ogrodzie. Nauczył się słów i kilku gładkich fraz z tomu poezji od ojca - nie zainteresował jej od razu, ale trwała pod wrażeniem jego wytrwałości.
Spotykali się w świetle księżyca. Kochali się w pobliskim lesie.
Jej bliscy zaczęli coś podejrzewać, gdy jej okres nie przyszedł na czas byli już pewni.
Ojciec więc ją wykradł bez pytania i odjechali bez pożegnań. W innym mieście wzięli ślub.
Radzili sobie najlepiej jak mogli, znaleźli prace i osiedli tam.
A czas płynął...

Urodziłem się w rzece krwi na prześcieradle z dnia ich ślubu. W pokoju było ciemno, a atmosfera była ciężka. Ojciec nie mógł znieść zapachu krwi.
Mama zmarła tej samej nocy, bo najbliższy doktor nie umiał zapanować nad krwawieniem. Ojciec krzyczał całą noc na ganku z tyłu domu. Słyszeliśmy go z siostrą z domu sąsiadów.
Oh, była wtedy burza, lecz wywołała powódź innego rodzaju. Oczy ojca były zwykle ciche i puste, lecz jego ręce nie milkły prawie nigdy. Siostra nauczyła się jak przyjmować ciosy, zarówno te od życia, jak i te cielesne, lecz ja nigdy nie należałem do tych, co kładą uszy po sobie, mimo że nie mogłem w żadne sposób podjąć walki.
Tak stworzyliśmy sobie nasze piekła.

Ojciec zmienił się w pijaka - mrocznego drania z nieczułym sercem.
Siostra zaś stała się matką - nigdy nie nauczyła się grać innej roli.
Ja zostałem postrachem - niszczyłem wszystko, co było wokół mnie.
Minęło trochę czasu, zanim zdecydowałem się, aby znaleźć myśl, która zabrzmiała by nieco inaczej.
I jak to zwykle bywa: czas płynął...

Kilka lat później ojciec zmarł w tej samej sypialni co mama. Wielu mówiło, że to z żałoby. Ja byłem zdania że to dlatego, że się powiesił. By być szczerym ani ja ani siostra nie żałowaliśmy bardzo jego odejścia. Ale zauważyłem, że to dobrze, że zawsze jesteśmy w stanie poradzić sobie sami."

11. Rok nauki: V
*12. Statystyki:
Zielarstwo: 14/100
Eliksiry: 13/100
Zaklęcia Zwykłe: 4/100
Zaklęcia Defensywne: 4/100
Zaklęcia Ofensywne: 15/100
Transmutacja: 7/100
Miotlarstwo: 3/100

Vanessa Harvin
Prof. Transmutacji | Op. Gryffindoru
Krew: czysta
Pupil: sowa - Cheri, Carter (nieoswojony)
Różdżka: pióro Graniana, 12 cali, cis, mało elastyczna
Ekwipunek: różdżka
Sakiewka: 100g
Poziom życia: 90%
Eliksiry: 10
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 55
Z. zwykłe: 20
Z. ofensywne: 25
Z. defensywne: 20
Miotlarstwo: 10
Wysłany: Pon Mar 12, 2018 12:21 am