Rusza wakacyjny event! Zapraszamy tutaj!
► Ogłoszenie dotyczące wakacji i awansowania postaci!
► Ukazał się nowy Prorok Codzienny!
► Poszukujemy nauczycieli Starożytnych Run, Numerologii i Historii Magii!

Trwają wakacje! Traktujemy Hogwart jak miejsce wyłączone na ten okres z gry!
Minęły dwa lata od pamiętnej Bitwy o Hogwart zakończonej pokonaniem Lorda Voldemorta. Wszystkie horkruksy zostały zniszczone, jednak za ogromną cenę życia wielu osób. Hogwart obrócił się niemal w ruinę, ale na szczęście udało się odbudować zamek, zaś od kiedy na czele szkoły stanęła Minerwa McGonagall życie młodych adeptów magii wróciło do normalności. Wciąż nie można jednak powiedzieć, że nastały spokojne czasy. Obecny minister Kingsley Shacklebolt zmaga się z silną konkurencją, która chce przejąć jego stanowisko. Wśród politycznych rywali są zarówno zwolennicy silnych rządów jak i ci, którym nie jest na rękę ponowne zrównanie w prawach czarodziejów czystokrwistych i tych którzy nie mogą się wykazać odpowiednim pochodzeniem. Środowisko śmierciożerców również pozostaje podzielone. Pozbawieni przywódcy zmuszeni są działać na własną rękę dążąc do odzyskania potęgi. Chociaż wśród nich nie brakuje ambitnych jednostek tytuł następcy Czarnego Pana wciąż pozostaje nieobsadzony.Czytaj więcej.

---
---
---

Lipiec/Sierpień 2000r.
Pełnia: 08-10.07 (06-10.03)
Lato w pełni! Słońce będzie czasami znikać za burzowymi chmurami. Możliwe gwałtowne wyładowania. W dzień ok. 24'C, w nocy temperatura spada do ok. 14'C.Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vanessa Harvin
Pon Lip 23, 2018 5:29 pm
Berenice Gabrielle Lemaire
Autor Wiadomość
Berenice Lemaire
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Śro Sty 31, 2018 3:51 am   Berenice Gabrielle Lemaire

1. Imiona: Berenice Gabrielle
2. Nazwisko: Lemaire
3. Wiek: 16 (ur. 21.06.1983)
4. Charakter:
Berenice jest osobą raczej cichą i skrytą. Wychowana przez wymagającą rodzinę, w dzieciństwie bała się popełniać błędy i nabawiła kompleksów typowych dla perfekcjonistów. W miarę upływu lat spędzonych w Hogwarcie jej charakter uformował się na nowo. Nadal jest bardzo spokojną, małomówną osobą, którą najczęściej można znaleźć z mugolską książką albo ćwiczącą zaklęcia. Jednak w tym samym czasie stała się zawodowym prokrastynatorem - jak bardzo stara się zdobyć wiedzę ekspercką w licznych interesujących ją dziedzinach, tak kompletnie nie przejmuje się przedmiotami, na punkcie których nie ma obsesji (Zielarstwo? My mamy takie lekcje?). W życiu kieruje się głównie logiką i choć nie brak jej empatii, należy do grupy osób bardzo niezręcznych społecznie oraz nie potrafi wyrażać uczuć, dlatego często wydaje się zimna i obojętna. W odpowiedzi na (często pojawiające się) pytanie, czy ma serce, zazwyczaj zaczyna mierzyć sobie puls. Interakcje towarzyskie są w jej wyobrażeniu częściami przedstawień teatralnych. Kompletnie nie szanuje swojego zegara biologicznego - może nie spać przez 72 godziny. Albo spać tyle samo. Jest nocnym markiem. Kocha uczyć się nowych rzeczy i szaleje za mugolską popkulturą. Kiedy da się poznać bliżej, okazuje się mieć okropne upodobanie w kiepskich grach słownych i coś z drama queen. Nie należy do najodważniejszych osób, ale w głębi duszy jest marzycielką pragnącą przygody. Ceni sprawiedliwość oraz ma otwarty umysł i wierzy w testrale, choć ma to szczęście, że nigdy żadnego nie widziała.
Po ukończeniu nauki w Hogwarcie chce studiować na mugolskim uniwersytecie, zwiedzić świat i badać różdżki, które są jedną z jej największych pasji.
Do jej największych wad należy prawdopodobnie brak instynktu samozachowawczego oraz wyczucia norm społecznych, co w połączeniu z zerowym pojęciem o orientacji w terenie nieraz wpędziło ją w kłopoty oraz cierpki język. Ponadto wszystkie emocje, których nie umie wyrazić czasem ją przerastają i po prostu wybuchają naraz. Ma tendencję do nadanalizowania wszystkiego wokół, ale jest zaskakująco spontaniczna (może to mieć związek z brakiem instynktu samozachowawczego) albo nierozgarnięta, różnie mówią.
Upodobała sobie przede wszystkim magię defensywną, a jej styl rzucania zaklęć cechuje się przede wszystkim precyzją i oszczędnością.
5. Wygląd: Odziedziczyła wygląd po babci od strony mamy. Jest przeciętnego wzrostu dziewczyną o drobnej sylwetce oraz bardzo jasnej, niemal porcelanowej cerze. Ma długie do bioder, brązowe loki oraz duże szare oczy i wyraźnie wykrojone usta. Rysy jej twarzy są na tyle delikatne, że gdyby nie makijaż wyglądałaby na dwa lata młodszą. Tak jak jej matka, ma ledwie widoczne piegi. Wygląda po prostu normalnie. Na dłoniach ma poparzenia, które ukrywa pod różnymi rękawiczkami. Ze względu na zawód jej mamy, często chodzi w modnych ubraniach na styl francuski, których ku rozpaczy rodzicielki nie potrafi docenić.
Na ogół rzadko się uśmiecha, jakby jej twarz zastygła w wyrazie obojętności i znudzenie. Ma jednak bardzo ekspresyjne brwi i oczy, których mimika nadrabia za jej małomówność.
6. Skąd: Paryż
7. Czystość krwi: pół na pół
8. Stan majątkowy: bogaty
9. Rodzina:
Audrey Elisabeth Nightwater - Angielka, czarownica czystej krwi, absolwentka Hogwartu (Slytherin), daleka potomkini Heleny Ravenclaw (jeśli można), projektantka mody magicznej filigranowa czarownica o krótkich rudych lokach, iskrzących się zielonych oczach i beztroskim, trochę prowokacyjnym usposobieniu
Gulliver Thomas Lemaire - francuski biznesmen, analityk ryzyka w branży hotelarskiej, postawny brunet o szarych oczach i ciepłym uśmiechu
10: Historia:
~***~

Kiedy Gulliver postanowił poślubić Angielkę, w rodzinie Lemaire odnotowano kilka przypadków załamania nerwowego. Gdy w końcu ujawnił, że narzeczona jest - a było to prawie równie złe - czarownicą, dwie ciotki zemdlały, matka stłukła rodzinną pamiątkę, a kot dostał zawału. Nie przeszkadzało to zakochanym, którzy szaleli za sobą w sposób niespotykany poza średniej klasy filmami. Ich wielkie białe mieszkanie z widokiem na wieżę Eiffle'a było pełne pięknych mugolskich mebli oraz latających poduszek i materiałów krawieckich. Audrey, która do Paryża przyjechała piąć się po szczeblach kariery w dziedzinie czarodziejskiej mody, szybko odniosła sukces. Jednak najważniejsza była dla niej rodzina, zwłaszcza od kiedy urodziła córkę.
~***~

Berenice przyszła na świat w czerwcu 1983 roku i szybko stała się oczkiem w głowie całej rodziny. Zdolności magiczne ujawniła około 3 roku życia, tworząc małe kule światła ze strachu przed ciemnością. Babcia kładła ogromny nacisk na jej naukę, w szczególności języka francuskiego, literatury i gry na pianinie. Ojcu zależało, żeby dostrzegała potencjał mugolskiej nauki. Matka przykładała wagę do sztuki magicznej oraz angielskiego, ale przede wszystkim chciała dla córki szczęśliwego dzieciństwa. Grafik dziewczynki był bardzo napięty, jednak ponieważ należała do tego rodzaju dzieci, które od rówieśników i sportu wolą książki, w ogóle jej to nie przeszkadzało. Przez lata podejmowała naukę różnych języków - poza francuskim i angielskim zna chiński, hiszpański, niemiecki oraz podstawy japońskiego i rosyjskiego - i polubiła matematykę, na temat której kilka książek przewiozła później do Hogwartu. Rodzina, świadoma różnic między mugolskim i czarodziejskim systemem edukacji, zapewniła jej możliwość nauczania domowego, z którego nadal korzysta, kiedy wraca na wakacje do Paryża.
~***~

Kiedy wystarczająco podrosła, miała zacząć uczęszczać do Beauxbatons. Jednakże, kierowana impulsem i niezwykłą jak na nią zawziętością, uprosiła rodziców, aby mogła uczyć się za granicą, w Anglii. Dziewczynka nie tylko chciała uczęszczać do tej samej szkoły, co jej matka, ale widziała w wyjeździe sposobność przygody i pogrążenia się w świecie magii w o wiele większym stopniu niż pod okiem mugolskiej rodziny. Ponieważ francuska delegacja akurat wybierała się na Turniej Trójmagiczny, jedenastolatka z Francji nie czuła się tak osamotniona. Została przydzielona do Domu i zaprzyjaźniła się - jak to zawsze bywa w szkołach - z dziewczyną, która usiadła obok, Anne.
~***~

Kiedy były na drugim roku, w drodze na eliksiry wpadły na Szarą Damę. Mała panna Lemaire gwałtownie wyhamowała w obawie przed zderzeniem, co - bądźmy szczerzy - było niesamowicie głupie, biorąc pod uwagę niematerialność Damy. Duch spojrzał na nią z ostentacyjną wręcz pogardą, a chwilę później na twarzy Heleny odmalował się szok. Berenice wydawało się, że Szara Dama zbladła, o ile w ogóle było to dla ducha możliwe. Nie chcąc pozostać w tej niezręcznej towarzyskiej sytuacji, szybko wyminęła zjawę i podążyła dalej do klasy.
- Eeeem... Znacie się? - zapytała drepcząca za nią Anne.
- Nie.
- Wiesz, wyglądacie dość podobnie.
Berenice uniosła brwi, nie myśląc długo nad tematem.
- Bez przesady, nie jestem aż tak niewyspana.
Mało kto wiedział, że Helena Ravenclaw osierociła kilkumiesięczne dziecko - dziecko, które dla Krwawego Barona było ostatecznym dowodem zdrady i impulsem do zadania mordu, a które było dalekim przodkiem młodej Lemaire.
~***~

Kiedy Voldemort przejął szkołę, Berenice pozwolono zostać ze względu na status krwi jej matki. Czternastolatka, choć nie utrzymywała specjalnie kontaktu z Nightwaterami, wiedziała, że jej ucieczka do Francji może zaszkodzić rodzinie, która starała się utrzymać neutralny stosunek w czasie wojny. Podczas Bitwy o Hogwart młodszym uczniom kazano się ewakuować z zamku. Berenice, ze względu na dość wysokie umiejętności w magii defensywnej, zgłosiła się na ochotnika do osłaniania tyłów. Pech chciał, że jej grupa faktycznie została zaatakowana przez Śmierciożerców, którzy próbowali zawrócić ich do budynku. Zanim zostali uratowani przez profesora Numerologii, Berenice i jej znajomym udało się odbić wszystkie pomniejsze zaklęcie ofensywne, poza jedną jedyną klątwą ognistą. Kiedy zaklęcie leciało w kierunku pierwszorocznej dziewczynki, a panna Lemaire wiedziała, że nie zdąży rzucić bariery, po prostu zablokowała urok... gołymi rękoma. Poparzenia okazały się nie do wyleczenia, od tego czasu zawsze nosi rękawiczki.

11. Rok nauki: VI
12. Statystyki:
Zielarstwo: 2/100
Eliksiry: 8/100
Zaklęcia Zwykłe: 12/100
Zaklęcia Defensywne: 21/100
Zaklęcia Ofensywne: 12/100
Transmutacja: 10/100
Miotlarstwo: 5/100
 
     

Vanessa Harvin
Prof. Transmutacji | Op. Gryffindoru
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 3801
Wiek: 28 lat
Krew: czysta
Pupil: sowa - Cheri, Carter (nieoswojony)
Różdżka: pióro Graniana, 12 cali, cis, mało elastyczna
Ekwipunek: różdżka
Sakiewka: 100g
Poziom życia: 100%
Eliksiry: 10
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 55
Z. zwykłe: 20
Z. ofensywne: 25
Z. defensywne: 20
Miotlarstwo: 10
Wysłany: Śro Sty 31, 2018 9:53 pm   
   <Multikonta: Jasmine Gingers


Jeszcze tylko wstaw avatar i uzupełnij pole profilu Różdżka.
_________________


Do you now what it's like when
You're not who you wanna be?
Do you know what it's like to
Be your own worst enemy
Who sees the things in me I can't hide?
Do you know what it's like
To wanna surrender?
 
     
Berenice Lemaire
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Śro Sty 31, 2018 10:45 pm   

Done :3
 
     

Vanessa Harvin
Prof. Transmutacji | Op. Gryffindoru
Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 3801
Wiek: 28 lat
Krew: czysta
Pupil: sowa - Cheri, Carter (nieoswojony)
Różdżka: pióro Graniana, 12 cali, cis, mało elastyczna
Ekwipunek: różdżka
Sakiewka: 100g
Poziom życia: 100%
Eliksiry: 10
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 55
Z. zwykłe: 20
Z. ofensywne: 25
Z. defensywne: 20
Miotlarstwo: 10
Wysłany: Śro Sty 31, 2018 11:20 pm   
   <Multikonta: Jasmine Gingers


Akcept!
_________________


Do you now what it's like when
You're not who you wanna be?
Do you know what it's like to
Be your own worst enemy
Who sees the things in me I can't hide?
Do you know what it's like
To wanna surrender?
 
     
Berenice Lemaire
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Sob Lut 03, 2018 1:11 am   

W związku z transferem możliwości ukradzionej Anie:
Zmieniam Drewno różdżki na Oliwkę, +1 do defensywnych, pyk!
Miłego dnia! :3
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Nie kradnij zawartości forum! Zapytaj o pozwolenie jeśli chcesz skorzystać. Forum przystosowane do przeglądarek Mozilla Firefox i Google Chrome (odradzamy Explorera).
Strefa Forumowych RPG

Bleach OtherWorldVampire Knight
Dragon Ball New Generation RebornFairy Tail Path Magician

over-undertale

AmaimonStrona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 10