Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Fabuła
Minął rok od pamiętnej Bitwy o Hogwart zakończonej pokonaniem Lorda Voldemorta. Wszystkie horkruksy zostały zniszczone, jednak za ogromną cenę życia wielu osób. Hogwart obrócił się niemal w ruinę, ale na szczęście udało się odbudować zamek, zaś od kiedy na czele szkoły stanęła Minerwa McGonagall życie młodych adeptów magii wróciło do normalności. Wciąż nie można jednak powiedzieć, że nastały spokojne czasy. Obecny minister Kingsley Shacklebolt zmaga się z silną konkurencją, która chce przejąć jego stanowisko. Wśród politycznych rywali są zarówno zwolennicy silnych rządów jak i ci, którym nie jest na rękę ponowne zrównanie w prawach czarodziejów czystokrwistych i tych którzy nie mogą się wykazać odpowiednim pochodzeniem. Środowisko śmierciożerców również pozostaje podzielone. Pozbawieni przywódcy zmuszeni są działać na własną rękę dążąc do odzyskania potęgi. Chociaż wśród nich nie brakuje ambitnych jednostek tytuł następcy Czarnego Pana wciąż pozostaje nieobsadzony.Czytaj więcej.

1
2
3
4
Ogłoszenia
► Pilnie poszukujemy nauczycieli Obrony przed Czarną Magią, Zielarstwa, Eliksirów, Numerologii, Starożytnych Run, Quidditcha oraz Historii Magii!
► Ukazał się nowy Prorok Codzienny!

100
100
100
100
W Sieci

Listopad 1999r.
Pełnia: 21-23.11 (26-28.05)
Coraz więcej deszczowej pogody, coraz silniejsze wiatry. Odczuwalny spadek temperatury. W dzień ok. 7'C, w nocy ok. -4'C.

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowe marzenia
Autor Wiadomość
Misty Flurry
[Usunięty]
Poziom życia: 100%
Wysłany: Sob Sty 07, 2012 11:57 pm   

Chcieć - każdy i zawsze może :D To może... by była wielka chmura i by od góry leciało, co.? <teoretyzuję i tak wielkiej chmury by nie było>
Zamach terrorystyczny Al kaidy - tak to się pisze? - czyt. Śmierćków na szkołę już był chyba w którejś tam części - 5? Ale może by wpuścić tu arabóff, no tych z Al kaidy.? xD

Mizuki Stern
II rok | Magiczna Medycyna
Krew: Mugolska
Pupil: Śnieżnobiały kot Mogget i młody gryf Kurwignat/Miles
Różdżka: Rdzeń z włosa Demimoza, klon, gietka, 7 cal
Ekwipunek: Różdżka, torba z zeszytami
Eliksiry: 20
Zielarstwo: 20
Transmutacja: 20
Z. zwykłe: 15
Z. ofensywne: 16
Z. defensywne: 16
Miotlarstwo: 15
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 12:21 am   

~ Ja chcę jakieś wieeeeelkie nieporozumienie, które sprawi, że użytkownicy poczują się jak w "modzie na sukces" :D
~ Pijany Snape śpiewa "Będę brał Cię w aucie" i pakuje się do wieży gryfonów (o___O)
~ Pożar? Nie. Powódź? Nie. Może zmasowany atak puffków?

Misty Flurry
[Usunięty]
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 7:14 pm   

Taak! Wieeelkie nieporozumienie - może, by w tym pomógł Prima aprilisowy chochlik.? :wink:

Vanessa Harvin
Prof. Transmutacji | Op. Gryffindoru
Krew: czysta
Pupil: sowa - Cheri
Różdżka: pióro Graniana, 12 cali, cis, mało elastyczna
Ekwipunek: różdżka
Sakiewka: 100g
Eliksiry: 10
Zielarstwo: 10
Transmutacja: 55
Z. zwykłe: 20
Z. ofensywne: 25
Z. defensywne: 20
Miotlarstwo: 10
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 3:44 pm   
   <Multikonta: Jasmine Gingers

Cytat:
~ Ja chcę jakieś wieeeeelkie nieporozumienie, które sprawi, że użytkownicy poczują się jak w "modzie na sukces"

Czy my ostatnio czasem nie nakręcamy same takie wielkie nieporozumienia? o.O

What makes a person hate themselves?
Cowardice, perhaps. Or the eternal fear of being wrong,
of not doing what others expect.

Daemon Velan
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 8:23 pm   

Pora i na moje forumowe marzenia, a co! :D
I nie będę powtarzać tego co zostało tu napisane, bo...ja się z tym nie utożsamiam oO

Moje jedyne forumowe marzenie jest takie, żeby znalazło się jakieś dziewcze, które Demonek mógłby pomęczyć. Bo jak Demonek będzie zdesperowany i żądny krwi to...nie ręczę za niego oO (już jedno dziewczę na celowniku było, ale kurde się zmyło -.-).

A jak jakaś się w nim zakocha i będzie chciała go nawrócić, to też źle nie będzie. Trzeba tylko z czegoś go nawracać, a na razie to jest tylko nawianie ze Śmierćkiem z Hogwartu oO (jakkolwiek by to nie brzmiało).

Conchor Marsh
Gość
Wysłany: Nie Maj 13, 2012 8:25 pm   

Hmm jedno ;D ~ MIEC ALL STATY!!!

Misty Flurry
[Usunięty]
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 12:45 am   

Ale miałam na początku głupie marzenia forumowe xD Jakby na to nie popaczyć.

Van, zapowiadało się, ale... moim skromnym zdaniem na razie nie można tego tak nazwać. A teraz wkroczymy we wszechogarniającą sferę mhroku i schizowanie już nie będzie mogło być takie jak dawniej <soł nostalgia>. Chociaż... nie! Jak znam niektórych osobników to to będzie raczej przypominało komedio-dramat niż tragiczną tragedię. A ja w tym pomogę! xP

W każdym razie teraz taka wielka schiza forumowa jest moim jedynym marzeniem, o.

Daemonku, w ostateczności możesz pomenczyć Miścię. Wtedy będzie już tak bogata w doświadczenia, że łochocho. Tylko bez zabijania i trwałego okaleczania pliiiis. A, no i ona widziała demonową twarz spod maski! Nie zapominajmy o tym <tak, to groźba>.

Nathaniel Mitchell
[Usunięty]
Wysłany: Śro Cze 06, 2012 10:37 pm   

Być dokoksanym ślizgonem i mieć romans z każdą laską xd haha

Jeffrey Somer
Gość
Wysłany: Sob Cze 09, 2012 1:05 am   

Hmm... nie zniszczyć/zepsuć swojej postaci :3 Bo mam takiego fajnego pomysła a czasami obawiam się, że coś spieprzę :d No i czymś was wszystkich zaskoczyć, jeszcze nie wiem czym ale się dowiem xD

Cassandra Belch
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 2:32 pm   

Chciałabym robić duuuuużo rzeczy na ty forum! Zdecydowanie chciałabym zrobić postać o której zawsze marzyłam - takiego fajnego śmierciożercę lub Ślizgona - po prostu pomysł jest, ale weny brak XD Myślałam o jeszcze jednej postaci dorosłej, ale to już kiedy indziej ;>
Co jeszcze? Fajnie by było mieć choć raz w życiu cytat mojej postaci na głównej stronie *_* Tak bardzo marzyć... Dla nie wiedzących (chyba póki co wszystkich na forum XD) jestem typem osoby, która stawia sobie warunki, a potem robi wszystko, żeby się spełniły XD I dlatego na forum postaram się pisać najlepsze posty na jakie mnie stać :D
Chciałabym jeszcze zagłębić się w psychikę mojej postaci - strasznie lubię babrać się w cudzym umyśle, to często mi samej daje wiele do myślenia (: No i jeszcze tak suuuper by było, jakbym wreszcie przestała się wstydzić i mogła tak na luzie z kimś pogadać, zwłaszcza fabularnie xD A no i oczywiście ciekawe relacje dla Cassie, to też! (jakaż ja wymagająca xD)

Elvira Wilkerson
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 5:15 pm   

Hm... No to ja bym chciała aby to forum tętniło takim życiem jak kiedyś :) Słyszałam, że 5 lat temu Hogwart Dream był królem wśród Potterówek :)

Przydałby się "nowy Voldemort" albo jakaś intryga ;)

Evangeline Myles
[Usunięty]
Wysłany: Pon Kwi 04, 2016 1:37 am   

ANONS

A moim marzeniem jest mieć harem.

Jeśli ktoś chciałby pomóc mi je spełnić, można się zgłaszać na pw ;]
Płeć bez znaczenia ale ładne postacie moga liczyć na lepsze traktowanie.
Mugole tylko płci żeńskiej.

Ale uczciwie ostrzegam, że Eva ma serce z kamienia.

Alexander Jackson
[Usunięty]
Wysłany: Śro Lip 13, 2016 9:41 am   

Ja bym chciał aby na forum pojawiło się nowe rodzeństwo "ala Weasleye". Mam nawet pomysł, ale potrzebowałbym do tego KILKU osób :D

Poza tym, przydałoby się nowe zagrożenie i "nowy Harry" :D

Odpowiedz do tematu